Search
  • Coral Maipaz Zohar

Valentine's Day

💟מכתבים שפורסמו שני עשורים לאחר מותו של אינשטיין | אהבה וכוח הכבידה #פוסט_שווה #valentine_day


💟איינשטיין: "כאשר מדענים חיפשו תיאוריה מאוחדת של היקום הם שכחו את הכוח הבלתי נראה החזק ביותר.


💟אהבה היא כוח הכבידה, כי זה גורם לאנשים להרגיש מושכים.


💟אהבה היא כוח, משום שהיא מכפילה את הטוב ביותר שיש לנו.


💟בשביל האהבה אנחנו חיים ומתים. האהבה היא אלוהים ואלוהים הוא אהבה.


💟כוח זה מסביר הכל ונותן משמעות לחיים.


💟זהו המשתנה שהתעלמנו ממנו זמן רב מדי, אולי משום שאנו פוחדים מאהבה כי זו האנרגיה היחידה ביקום שהאדם לא למד לנהוג כרצונו.


💟אם אנחנו רוצים שהמין שלנו ישרוד, אם אנחנו רוצים למצוא משמעות בחיים, אם ברצוננו להציל את העולם ואת כל הישות החיה השוכנת בו, האהבה היא התשובה היחידה והבלעדית.


💟אולי אנחנו עדיין לא מוכנים לפצצה של אהבה, מכשיר חזק מספיק כדי להרוס לחלוטין את השנאה, האנוכיות והחמדנות שעלולה להרוס את כדור הארץ.


💟עם זאת, כל אדם נושא בתוכו גנרטור קטן רב עוצמה של אהבה שהאנרגיה שלו מחכה להשתחרר. כאשר אנו לומדים לתת ולקבל את האנרגיה האוניברסלית הזאת, נאשר שהאהבה כובשת את הכול, היא מסוגלת להתעלות מעל הכל וכל דבר, משום שהאהבה היא תמצית החיים.


💟אני מצטער מאוד שלא הצלחתי לבטא את מה שבלבי, שהכה אותך בשקט כל חיי. אולי זה מאוחר מדי להתנצל, אבל ככל שהזמן הוא יחסי, אני צריך להגיד לך שאני אוהב אותך ובזכותך הגעתי לתשובה האולטימטיבית! ". -אינשטיין במכתב לביתו


💓


✨כפי שאיינשטיין מדבר על כך שהכל עשוי אנרגיה, כך גם פועלת שיטת הפנג שואי אשר הייתה חלק מהידע הסודי בסין לפני 4,000 שנה.


✨ההנחה הבסיסית של הפנג שואי היא שהאדם נתון להשפעות חיצוניות אשר יכולות לשנות את מצב בריאותנו, האנרגיה הכללית שלנו ואף את גורלנו.


✨על-פי השיטה, כל שינוי קטן יכול להשפיע על זרימת האנרגיה בבית ולמשוך אלינו 'מזל טוב'. הזזת חפץ ממקום אחד למשנהו, בחירת תמונות, צבעים וחומרים או מיקום נכון של הפונקציות בבית, כל אלה משפיעים על הבית ועל החיים של כל אחד מדייריו.


✨אין פתרון אחד, יש מגוון רחב של אפשרויות המתגבשות לכדי תכנית עיצוב 'פנג שואית' בהתאם לנתונים האישיים הייחודיים של הבית ושל בני המשפחה.


✨✨למרות הצורך בתכנון אישי, ישנן המלצות כלליות שיוכלו לסייע בארגון נכון שיתמוך בתושבי הבית, כמו למשל התייחסות לאיזור הכניסה, אשר מסמל את אנרגיית החיים על-פי הסינים ולכן רצוי שיהיה מואר ומזמין.


✨✨המלצה נוספת נוגעת לאיזור הסלון המשמש למגוון פעילויות משפחתיות וחברתיות: במידה ויש שתי פינות ישיבה בסלון, הפנו אותן זו אל זו, כך שיהיה ביניהן קשר כפי שהייתם רוצים הרמוניה ותקשורת בבית.


✨✨✨קווים מנחים אלה הינם נקודת פתיחה בלבד ביצירת מרחב-חיים הרמוני ומעצים ויש לקחת בחשבון כי לכל חלל, בית, משרד או בית קפה, יש את ה- DNA שלו וחישובים מיוחדים שנלקחים מנתוני הבית כמו זוויות, שנת בניית הבית, טופוגרפיה וכו'. לכן, מומלץ להיעזר ביועץ פנג שואי מוסמך כדי לבצע התאמה אישית לנתונים של בני המשפחה.שתיהיה שנה מלאה באהבה 💟 אוהבת, קורל#אוניברסל #אהבה #חיוך #קסם #פנג_שואי_יוצר_מציאות #love #magic #beauty #pink #flower #plant #floraldesign #photography#petal #window #smile #eyelash #flowerstyles_gf #flowermagic #love #botanical #blossom #floral #flowers #bloom #flowerporn #flowerslovers#petals #beautiful #instablooms #nature #summer #instapic #plants #flowersofinstagram #blooms

0 views

איך אפשר לעזור לך ?

בואו נדבר ונראה איך הכי נכון לכם להתקדם,

לפי השלב שאתם נמצאים בו והצורך המדויק שלכם

אפשר לעשות זאת גם

בטלפון: 054-3550332

או באימייל: 

info@feng-shui.co.il

או למלא פרטים מטה

נוכל להיפגש על כוס קפה ועוגת תפוחים

ולראות איך אנחנו מעצבים את החיים שלך

באופן מקסימלי

שיקח אותך לרמה הבאה

בחיים ובעסק (-:

שיהיה לך יום נפלא!

קורל

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black YouTube Icon

אני גם כאן, מחכה לשמוע מכם >

Ⓒ קורל מיפז זהר - פנג שואי יוצר מציאות  | 054-3550332 | info@feng-shui.co.il