איך הפנג שואי בכלל התחיל?

לפני כ-4,000 שנים הסתובבו הסינים בתוך המרחבים המיושבים שלהם ושאלו שאלות הרות גורל כמו:

     למה בבית הזה יש שפע ובבית הסמוך לו עוני ומחסור?

     מדוע במרחב פנימי אחד יש זוגיות משגשגת ובשני פרידות או יחסים מאמללים?

הם החלו לחקור את מאפייני הבתים ולחפש את הדברים המשותפים לאלו שזוכים לשפע ומצד שני לאלו שנופלים למחסור.

והם הגיעו למסקנות שהפכו לתורה שלמה לפיה חיים מיליונים רבים של אנשים במזרח הרחוק והיום גם במערב. חוקים שהפכו לאבן יסוד אצל כל מי שרוצה לזמן שפע, הרמוניה והצלחה אל חייו.

הסינים הקדומים הללו בדקו מאות אלפי בתים ומצאו כי פרמטרים מסוימים בבית יכולים להשפיע עלינו במגוון תחומים -

      סידור של הרהיטים לפי השיטה,

      או כיוון מיטת השינה

      ושימוש בצבעים וחומרים נכונים

      בכל איזור בבית,

יכול להביא אותנו ממצב של חסימה בזוגיות ליחסים של אינטימיות ותשוקה,

מחוסר שינה ועייפות לשינה רצופה ויום אנרגטי,

מבית של מריבות ולחץ למרחב של הרמוניה ותקשורת טובה,

מבית שחוסם לבית שמאפשר זרימת שפע והגשמה עצמית,

מקושי בסגירת עסקאות להכנסות שזורמות בקלות.

סוד הקשר בין הבית לבין השפע שלך

שיטת הפנג שואי, אינה קשורה לאמונה, אלא לידע מבוסס המהווה חלק מגיאופיסיקה, ומשלבת את תחומי המתמטיקה, ההרמוניה והאסתטיקה.

 

השיטה מבוססת על ההבנה כי איננו חיים במנותק מהעולם. להיפך, כולנו "חוליות" בתוך שרשרת של מערכת מורכבת, בה כל דבר סביבנו משפיע עלינו ויכול לקדם את מטרותינו בחיים.

 

מדובר בשיטה רציונלית-לוגית המוכחת זה מאות ואלפי שנים, אשר חרגה כבר מזמן מגבולות המזרח הרחוק, סחפה גם את העולם המערבי והפכה לטרנד מוכר.

 

מעבר למיליוני לקוחות פרטיים ברחבי אירופה וצפון אמריקה אשר משפצים ובונים בתים בהתאם לחוקי הפנג שואי, בשנים האחרונות החלו גם חברות בינלאומיות מובילות לתכנן את המרחבים הפנימיים שלהן בהתאם לשיטה, כמו רשת מלונות הילטון העולמית, קוקה-קולה, בודי-שופ, בריטיש אייר-ווייז, קלוגס, דיסנילנד, מרקס אנד ספנסר, ועוד רבים אחרים.

 

גם מפורסמים ומובילי דעת קהל רבים דואגים ליישם את חוקי הפנג שואי בבתיהם. ביניהם ניתן למצוא את מדונה, סטיבן שפילברג, ביל קלינטון, ריקי מרטין, טוני בלייר, דיפאק צ‘ופרה, דונלד טראמפ, הנסיך צ‘ארלס והזמרת שר. מי לא רוצה להזרים שפע בביתו?

מי משתמש בשיטת הפנג שואי?

לוגואים לאתר.jpg

המתמטיקה של המרחב

האם חשבת פעם כיצד בחרת את ביתך? בחירה זו אינה מקרית, כולנו מושפעים מהסביבה בה אנו בוחרים לגור ובעיקר – מהבית בו אנו גרים.

הרבה פעמים בתהליך שיפוץ או בנייה של בית אנשים עסוקים בהחלטות ונתונים כמו – מה תהיה כמות החדרים, האם לעשות כניסה אחורית, איפה תמוקם הטלוויזיה – ובכך מתעסקים פחות במהות של הבית ובתמיכה שניתן לקבל ממנו. התוצאה היא שלעיתים אחרי חודשים רבים והשקעה עצומה של כסף ואנרגיה, נולד לו בית שלא מספק את הדשן לצמיחה, שגשוג והרגשה טובה.

לא פעם נקראתי לייעוץ במבנים שרק הסתיימה בנייתם- כשהטענה החוזרת ונשנית היא -"אנחנו לא מרגישים בבית" או "אני לא מצליח לישון כאן.." או "מאז שעברנו קורה פתאום ש..."

הסינים הקדמונים גילו השפעות והקשרים של כיווני אויר, טופוגרפיה, זוויות, מיקום חדרים, צבעים, חומרים, תאריך "לידת" הבית ועוד פרמטרים כמשפיעים על החיים בו, השפעה שהינה לפעמים מרחיקת לכת.
 

אפשר לקרוא לזה "המתמטיקה של המרחב" שקשורה בנוסחאות מסוימות, שיועץ מקצועי בתחום הפנג שואי יודע לפצח דרכן את ה"קוד" של הצלחה, אהבה, שפע ועוד.

 

שי מתל-אביב הוא דוגמה פשוטה לזה. הוא סבל שנים מכאבי ברכיים בעקבות נפילה מאופניים. אחת ההמלצות שלי אליו הייתה לשנות את מיקום המיטה מכיוון שהמיקום שבו הייתה הצביע על פוטנציאל של בעיות פיזיות עבורו.

 

ליאת מראשון לציון היא דוגמה נוספת. לאחר שינויים קלים בקליניקה הביתית שלה היא התחילה לחוות יותר מטופלים והכנסות.

 

גילוי נוסחאות הפנג שואי וקסם ההשפעה שלהן על היומיום הוא מרתק ואולי גם מסתורי במובן מסוים בעיניי האדם המערבי המודרני, אך אלפי עדויות שהצטברו עם השנים, מעידות על כך שיש פה משהו שעובד.