Dinner Table

מסעדות

Shopping Mall Escalators

חנויות

Modern Interior Design

משרדים

שיטת הפנג-שואי מגיעה לעולם העסקים בישראל

מהיום אתם יכולים לשפר את תוצאות הארגון ועובדיו

על ידי תכנון פנימי מושך הצלחה!

  •  איך אתם יכולים לתכנן את המרחב הפנימי בעסק לטובת שימור הלקוחות?

  • איפה הכי נכון למקם את חדר הפגישות כך שימקסם את סיכויי ההצלחה של סגירת עסקאות חדשות?

  • היכן כדאי למקם את האנשים שאחראים על גיוס עובדים כדי להביא את כוח האדם המתאים ביותר?

  • היכן מומלץ למקם את השטחים הציבוריים בכדי לשפר את התקשורת בין העובדים?

  • איפה המקום הכי יצירתי במשרד בו כדאי לחשוב על רעיונות חדשים? 

​על כל השאלות הללו ועוד שיטת הפנג שואי נותנת מענה מדויק שמאפשר להגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה של כל עובד בנפרד ושל הארגון כולו.

 

איך הפנג שואי עוזר לעסק?

איינשטיין אמר לפני כמאה שנה שהכל עשוי מאנרגיה. הסינים חיים את ההבנה הזו כבר אלפי שנים. ההנחה הבסיסית של הפנג שואי היא שאנחנו נתונים להשפעות חיצוניות אשר יכולות לשנות את מצב בריאותנו, האנרגיה הכללית שלנו ואף את גורלנו.

לפי השיטה כל שינוי קטן יכול להשפיע על זרימת האנרגיה במרחב ולמשוך אלינו 'מזל טוב'. הזזת חפץ ממקום אחד למשנהו, בחירת תמונות, צבעים וחומרים או מיקום מדויק של הפונקציות, כל אלה משפיעים על המרחב האנרגטי בעסק ועל הביצועים והזרימה של כל אחד מעובדיו.

איפה כדאי למקם את אנשי המכירות?

באמצעות חוקי הפנג שואי תוכלו למקם את חדר המנכ"ל באזור האופטימלי לניהול ולהובלת תהליכי מאקרו, את מחלקת המכירות במיקום עם הפוטנציאל הגבוה ביותר למשיכת לקוחות, את השיווק באזור היצירתי, ואת הנהלת החשבונות במיקום הנהנה מאיכויות של סדר וארגון. תוכלו גם לשחק בין האזורים ולמקם לדוגמא דווקא את מחלקת הנהלת החשבונות באזור היצירתי. הכול בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם.

סביבת עבודה אופטימלית מגדילה את הפרודוקטיביות, את היחסים, ואת התפוקה והרווחיות.

 

אילו חברות בעולם כבר נעזרות בפנג שואי?

חברות בינלאומיות רבות כבר הכניסו את הפנג שואי לכל שרשרת התכנון, האכלוס והפעילות השוטפת שלהן. ביניהן ניתן למצוא את קוקה קולה, בודי שופ, רשת מלונות הילטון, בריטיש איירווייז, קלוגס, דיסני ועוד.

הפנג שואי מאפשר למכסם את הפוטנציאל בכל סוגי החברות והעסקים: החל ממשרדי היי-טק רחבים ועד לאולמות אירועים, מסעדות וחנויות.

תכנון הפנג שואי נעשה בשיתוף האדריכל או מעצב הפנים של הפרויקט. בחנויות, העבודה המשותפת מאפשרת למכסם את חווית הלקוח באמצעות נגיעות מושכות הצלחה בחלון הראווה, בבחירת המוזיקה, התאורה, הריחות והצבעים.

 

איך זה משפיע על התוצאות העסקיות?

אחד היתרונות של עבודה עם עסקים קמעוניים היא שאפשר למדוד את התוצאות. אם הפנג שואי עובד – המכירות יעלו. עסקים רבים מדווחים על עליה במחזורי המכירות מיד לאחר השיפוץ ועל ביצועים טובים יותר.

דוגמא קטנה: סניף בודי שופ בלונדון דיווח על קפיצה של כ-15% במכירות מיד לאחר יישום המלצות ייעוץ הפנג שואי ועל מכירות משופרות לאורך זמן.

 

במידה ויש תקיעות בשפע של העסק, אני מבררת מאיפה הוא נובע - האם מהוצאות שיווק שעולות על ההכנסות/ האם העלאת המוצר לתודעה/ האם לקוחות לא מתקשרים או מתעניינים במוצר/ או האם הם מגיעים אך לא סוגרים/ או סוגרים עסקה אך לא נשארים זמן רב ונוטשים – ומייצרת תכנית שנותנת מענה מדויק לצורך העולה.

 

"יותר אנשים מגיעים, יותר אנשים נשארים והאווירה באופן כללי נעימה ורגועה יותר" אוריאלה פז-מורין, בעלת מרכז אומגה

"אני רואה שיפור מובהק בכמות הלקוחות ושיתופי הפעולה שלנו" רינת פאר, מנכ"לית ויז'ן 360

 

אשמח להיפגש ולהציג בפניכם דרך פשוטה ומוכחת

שתייצר עבורכם סביבת עבודה תומכת ומעצימה תוצאות

 

קורל

 

דה מרקר | מגזין נדל"ן | 30.01.18

מאת: קורל מיפז זהר

דה מרקר, מגזין נדלן 30.01.18 - פנג שואי